X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


شرکت خودروسازی فورد از فناوری های جدید در خودروی خود بهره برد. 

 شرکت خودروسازی فورد که برروی خودروهای خودکار با فناوری هوشمند  تحقیق می کند ، فناوری پرهیز از مانع را به نمایش گذاشت . در این فناوری خودرو پس از مشاهده و تشخیص مانع ، مثل فرد پیاده در کنار خیابان  و یا خودروی ای که در گوشه خیابان توفقف کرده به راننده اخطار می هد و چنانچه به هر دلیلی راننده نتواند به موقع ترمز کند و یا مسیر را تغییر دهد ، سیستم خودکار خودرو وارد عمل می شود و کنترل را به دست می گیرد .

علاوه بر این چنانچه خودرو پی ببرد که وضعیت دشوار و خطرناکی در پیش رو می باشد ، از طریق فناوری وای فای با خودروهایی که از این فناوری استفاده می کنند ارتباط برقرار می کند و وضعیت را به آنها اعلام می کند.

اطلاع دادن به راننده از خودرویی که سر پیچ ، گردنه توقف کرده و موجب خطر شده است ، برای رانندگانی که دید کافی در آن نقطه ندارند (مانند پیچ های تند در جاده ها مثل جاده هراز) از دیگر کاربرد های این فناوری می باشد .

به گفته مدیر توسعه شرکت فورد ، استفاده از این فناوری ها ، رانندگی را ایمن تر و لذت بخش تر می سازد .


فناوری کمک رسان پارکینگ ، نام فناوری دیگری است که خودرو سازی فورد به آن پرداخته است . این فناوری برای کسانی می باشد که با پارک کردن خودرو در فضای کوچک مشکل دارند و می توانند با این فناوری  خودروی خود را پارک کند .تاریخ : یکشنبه 21 مهر‌ماه سال 1392 | 08:41 ق.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.